Jak sázet

Vše je tak jednoduché tzn. DENNĚ ODTIPUJEŠ JEN 1 ZÁPAS. Tento tip se ti generuje do 3 soutěží najednou! A ty už jen sleduješ jak se blížíš k bonusu. Toť vše !!

DNEŠNÍ TIP

Stačí pouze každý den natipovat nabídkový zápas a v případě úspěšného tipu Vám  budete automaticky vygenerováno číslo kombinace do Velkého nedělního finále. Toto si můžete zkontrolovat v kapitole NEDĚLNÍ FINÁLE/Veškeré tipy. Stačí najít svůj nick.

Čím vícekrát v týdnu natipujete ( max. 6.tipů za týden - 1 tip za 1 den ) , tím větší máte šanci vyhrát nedělní jackpot neboť tím více budete mít ve hře svých kombinací.

Vždy bude tip na daný den uveden v kategorii DNEŠNÍ TIP.

VELKÉ NEDĚLNÍ FINÁLE

Velké nedělní finále probíhá tak, že bude během týdne zvolen ZÁPAS VELKÉHO FINÁLE, který se bude hrát v neděli.

Každý správný tip obdrží jednu vygenerovanou kombinaci ( = minutu kdy padné 1.gol v zápase Nedělního finále )

JACKPOT vyhrává ten, jehož kombinace odpovídá realitě, tedy minutě vstřelené PRVNÍ branky v zápase.

Příklad :

V týdnu tipoval pan Novák 3krát. 2krát byl jeho tip úspěšný 1krát nikoliv.

Do NEDELNIHO FINÁLE mu tedy byly vygenerovány 2 kombinace, např. 25 a 74.

Tyto čísla značí minuty vstřelené branky.

V zápase VELKÉHO FINÁLE Chelsea - Arsenal 2:1 (1:0) padla první branka v 25.minutě zápasu.

Jelikož pan Novák měl kombinaci č.25 tak  vyhrál JACKPOT ve výši 150kč!!

UPOZORNĚNÍ :

Minuta vstřelené branky je směrodatná podle serveru www.livescore.in.cz (viz.kapitola "vše o webu/livescore")

Padné gol v nastavení 1. či 2.poločasu tak se bonus přesouvá do dalšího týdne!

ZÁVĚREM:

JACKPOT je výherní pokud : někdo z tipujících má vygenerované číslo první branky, které se shoduje s livescore.com .

JACKPOT je nevýherní pokud: nepadl žádný gól, utkání bylo zrušeno, utkání se nedohrálo, utkání bylo přesunuto, gól padl po řádné hrací době. ( nastavení se počítá jako 45. respektive 90 minuta )

Při nevýherním JACKPOTU se výhra akumuluje do dalšího týdne a hraje se o základ daného týdne plus obnos z minulých nevýherních týdnů.

Minimální výhra JACKPOTU činí 150kč. Horní hranice není určena. Nebude-li vítěz např. 10x za sebou tak se hraje o JACKPOT 1500kč! Atd.